راه های ارتباطی با ما

پرسش و پاسخ؟


سوالات خود را در پیج رسمی اینستاگرام
سایت
ثبت کنید
تا پاسخ داده شود

باتشکر

مشاوره ژنتیک آنلاین پایش

داشتن شرح حال دقیق از خانواده ها و زوجین ازنکات ضروری و مهم در امر مشاوره است.

بنابراین مشاورین و متخصصین این عرصه با دانستن بیوگرافی ژنتیکی شما و بستگان می توانند بهترین توصیه ها و آزمایشات مورد نیاز را به خانواده ها ارائه دهند و از این طریق از بروز نقایص مادرزادی و بیماریهای ارثی و ژنتیکی در نسل های بعد پیشگیری کرد. به همین دلیل مهمترین سوالات توسط مشاوره ژنتیک ثبت شده و پس از پاسخ دادن به آنها سند رسمی ژنتیک شما(شجره نامه خانوادگی) در کوتاهترین زمان ممکن آماده و با توصیه های لازم خدمت شما ارائه می شود.(فرم اطلاعات شجره نامه)(نحوه پرکردن اطلاعات فرم شجره)

            یادمان باشد که
" پیشگیری بهتر از درمان است "

لازم به ذکر است که سایت پایش کاملا شخصی می باشد و مستقل از هر ارگان خصوصی و دولتی آزمایشگاهی در کشور است بنابراین برای ارتباط با پشتیبانی سایت فقط از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد تماس برقرار کنید..


(در یک قدمی شما هستیم...)

سلامت نسل آینده

براي تشخيص بيماري ژنتيكي و بررسي احتمال وجود بيماري ژنتيكي در فاميل،

براي تشخيص بيماري ژنتيكي و بررسي احتمال وجود بيماري ژنتيكي در فاميل، وجود ناهنجاري در نوزاد يا مرده زائي، سقط‌هاي مكرر يا مرگ جنين بدون علت خاص، عقب‌ماندگي ذهني و جسمي، ناقل بودن يكي از افراد فاميل براي بيماري ژنتيكي، حاملگي‌هاي پرخطر و تصميم‌گيري براي تشخيص قبل از تولد، بايد مشاوره ژنتيك انجام گيرد تا بتوان براي بهترين تصميم كمك نمود(خاتمه بارداري، تلقيح مصنوعي، اسپرم يا تخمك عاريتي سالم و يا فرزند خواندگي).

براي كاهش احتمال تولد نوزاد مبتلا به بيماري ژنتيكي چه بايدكرد؟
بطوركلي تمام زوج‌هايي كه تصميم به ازدواج دارند بويژه زوج‌هاي فاميل، بهتر است براي مشاوره ژنتيك قبل از ازدواج مراجعه نمايند و با برآورد احتمال خطر تكرار بيماري‌هاي ژنتيكي موجود در فاميل تصميم‌گيري صحيح بعمل آورند. در اين مرحله با استفاده از آزمايشات ساده مي‌توان ناقل بودن فرد را براي بعضي از بيماري‌هاي ژنتيكي شايع در جمعيت يا منطقه خاص تشخيص داد. درصورت شك به ناقل (هتروزيگوت) بودن والدين، مي‌بايستي قبل از بارداري نوع موتاسيون و اختلال مورد نظر را بطور قطعي شناسائي كرد تا در زمان حاملگي امكان تشخيص قبل از تولد (PND) وجود داشته‌با
شد.

مشاوره ژنتیک پایش

وب سایت مشاوره ژنتیک پایش کاملاً شخصی و مستقل از هر ارگان دولتی و خصوصی آزمایشگاهی در کشور است
جهت ارتباط با مدیریت وبسایت فقط از راه های ارتباطی در سایت اقدام نمایید
در یک قدمی شما هستیم...

ساعات کاری

پاسخگویی تمام روزهای هفته فقط در اینستاگرام و واتساپ
به دلیل در خواست های زیاد ممکن است با تاخیر پاسخگو باشیم..

از شکیبایی شما سپاسگزاریم..

راه های ارتباطی با مشاوره ژنتیک پایش